pondelok 5. augusta 2013

Cestné preteky v Revúcej.CK Kežmarok- ZLATO,STRIEBRO,BRONZ

Slovenský cykloklub Magnezit Jelšava usporiadal 4.8.2013 7. kolo Východ Road Liga Muránskou dolinou-rudnou cestou 1. ročník, cestných pretekov cyklistike.

Trať merala 70 km. Preteky boli organizačne na veľmi dobrej úrovni.Na bezpečnosť cyklistov dohliadalo veľké množstvo policajných hliadok. Cyklistom sa 1. ročník Muránskou dolinou-rudnou cestou  veľmi páčil.
Asi iba jedinou maličkou chybičkou bolo,že ku gulášu cyklisti dostali malé pivo.

Cykloklub CK Kežmarok opäť si počínal veľmi úspešne a získal jedno prvé, druhé a tretie miesto.ZLATO,STRIEBRO,BRONZ

Na prvom mieste v kategórii ženy sa umiestnila Jana Víznerová. V kategórii muži nad 60 r.Jozef Gemza skončil druhý a v kategórii C od 40-50 r. sa Juraj Raffaj umiestnil na treťom mieste.